Në ndeshjen mes Manchester United dhe St Etienne, vëllezërit Pogba janë të ndarë, Paul tek ekipi anglez dhe Florentin tek ai francez. Por të kesh të ndarë dy fëmijë natyrisht që është e rëndë për çdo prind. Kështu edhe nëna e Paul dhe Florentin Pogba e ka pasur të vështirë që t’i dallojë fëmijët. Nëna e dy yjeve të futbollit, ka vendosur që mos t’i ndajë duke u veshur me fanellë të Unitedit dhe St Etienne. Ajo i ka bashkuar fanellat e dy skuadrave duke treguar se është në përkrahje të dy djemve të saj edhe ps ishin kundërshtarë në fushë.

1487277138296_lc_galleryImage_vlcsnap_2017_02_16_20h24m

16807024_1110149345779465_3844553440105305684_n

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: