Mediat amerikane kanë zbardhur të gjithë viktimat e aksidentit tragjik të ditës së djeshme me helikopter në Kaliforni të SHBA ku humbi jetën Kobe Bryant.

Mes tyre janë tre fëmijë, një prej të cilëve Gianna Bryant, vajza e basketbollistit. Po ashtu është identifikuar piloti si dhe mes viktimave ishin dhe dy trajnerë basketbolli.

VIKTIMAT:

JOHN ALTOBELLI (trajner basketbolli)

KERI ALTOBELLI

ALYSSA ALTOBELLI

SARAH CHESTER

PAYTON CHESTER

CHRISTINA MAUSER (trajnere basketbolli)

KOBE BRYANT

GIANNA BRYANT

ARA ZOBAYAN (piloti i helikopterit)

Qorpa
Qorpa

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb