Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është padyshim ndër më të komentuarat kohëve të fundit.

Fillimisht flitej për arrestimin e saj për posedim të armëve, ndërsa pas kësaj edhe martesa me biznesmenin, Fisnik Syla.

Këtë të fundit ajo e bëri publike në rrjetin social Instagram, ku ndau një imazh në krah të bashkëshortit, përfshirë edhe një përshkrim romantik.

Tash që janë bërë të hapur me audiencën, është bashkëshorti i saj që tani ka ndarë imazhe atraktive me këngëtare.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Imazhe të tilla duket se janë realizuar para një muaji, pasi Fjolla shihet me të njëjtën paraqitje sikur në xhirimet e këngës “Kape”.

Pas tij, edhe Fjolla është parë të shpërndajë  fotografi të ndryshme me të, ku shihen mjaft afër me njëri-tjetrin.

Çifti janë duke pranuar urime të shumta e vizita, teksa së fundmi Milaim Zeka dhe partnerja e tij kaluan kohë në shtëpinë e tyre.

Artistja shqiptare është ende duke mbajtur arrest shtëpie, pasi u gjet me armë në pikën kufitare të Morinës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb