Kylian Mbappe i habiti të gjithë pak ditë më parë, kur rgjodhi të refuzojë Real Madrid dhe të rinovojë me PSG.

Tifozët madrilen, të mbërritur në Francë për të parë finalen e Los Blancos me Liverpool për Champions League, nuk kanë hezituar dhe kanë ngacmuar në mënyra të ndryshme sulmuesin e parisienëve.

“Mbappe, do të pendohesh” – shkruhej mes të tjerash në banderolën e një tifozi. Një tjetër i tregonte gishtin e mesit atij, ndërsa dikush i numëronte Champions League-t e fituara: 0.

 

Mbappe
Mbappe

 

Mmm
Mmm

 

Mmmmmmm
Mmmmmmm

 

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb