Temperaturat e larta kanë bërë që deputetë e ministra të largojnë disi veshjet e rënda për t’u paraqitur me ato verore në seancat plenare.

Zonjat me fustane e kostume verore, burrat me kostume më të lehta e ngjyra të çelëta. Disa kanë zgjedhur të vijnë vetëm në parlament, disa të shoqëruar.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Më tej brenda sallës së parlamentit, duket se ministrja Elisa Spiropali i ka dhënë ngjyra seancës. Shihni fotot e LSA.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb