Sot janë mes personazheve më të famshëm dhe të komentuar të botës së ekranit. Por si dukeshin dikur aktorja Olta Gixhari, moderatorja Marina Vjollca, apo ish-konkurrentet e “Big Brother” Xhensila Pere dhe Fjorentina Halili.

“Top Channel” ka hapur arkivat duke transmetuar në emisionin “Ëndërrtjerësit” si dukeshin disa nga personazhet e famshme në audicionin për velina të “Fiks Fare”.

Gjatë 13 episodeve pritet që personazhet VIP do të rrëfejnë rrugëtimin e tyre në botën e spektaklit duke u kthyer pas në kohë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb