Kryeministri Edi Rama bën me dije se ka filluar faza ll e projektit të Lungomares në Vlorë.

Tashmë shtëtitorja Lungomare në qytetin bregdetar do të vijojë me zhvillimin e projektit dhe Rama ka postuar edhe foto nga fillimi i punimeve aty .

 

STATUSI I EDI RAMËS

PËR HAJËR?

Nisi Faza 2 e Lungomares. Një tjetër projekt spektakolar për Vlorën turistike?☂️☀️

VLORA ëith LO❤️E

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb