Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook” shkruan se narko-shteti ka shënuar një tjetër akt banditesk.

Berisha shkruan se është informuar se policia ka shoqëruar në komisariat një zonjë 70 vjeçe, vetëm se ajo ka protestuar kundër Borchardt.

  • foto galeri

Postimi i Sali Berishës:

Nje akt banditesk i narkoshtetit, arresotjne zonjen sepse protestoi kunder Brochard. Denoj me ashpersine me te madhe aktin banditesk te gangstereve me uniforme dhe kerkoj lirimin e saj te menjehershem.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

I nderuar Doktor Berisha policia ka mar nje grua 70 vjec Lefterie Duraku sepse ka protestuar ne trotuar kunder Bochardit tek sheratoni

Ajo ndodhet momentalisht tek komisarjati numer 1

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb