Serie A u rikthye në fushë në fundjavën e kaluar. Kampionati italian mbetet një nga më të preferuarit për tifozët, teksa që në javën e parë pati emocione.

Gazetarja e njohur e DAZN, Giorgia Rossi i është përveshur sërish punës, pas disa javësh pushime. Bukuroshja Rossi ishte dje në Bentegodi për raportimin e ndeshjes mes Veronës dhe Napolit, e përfunduar 2-5 për ekipin e Lucciano Spalletit.

Ajo ka bërë një postim në rrjetet sociale, duke mahnitur fansat. “Serie A”- shkruan 35 vjeçarja e lindur në Romë.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Giorgia Rossi (@giorgy0506)

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: