Një djalë shkon në parukeri çdo 8 javë, ndërsa një grua shkon çdo 13 javë e gjysmë.

Në të njëjtën kohë, vajzat duhet të paguajnë rreth 50% më shumë se djemtë. Por shpenzimet nuk ndalen kurrë, veçanërisht nëse kemi nevojë për një ndryshim në jetë.

E në fakt, se cili prej nesh e di mjaft mirë se ka raste kur humori jonë varet pikërisht nga fakti se si i kemi flokët atë ditë, kaq të rëndësishëm janë.

“Bright Sinde” ka publikuar fotot e disa personave që vendosën të ndryshojnë tërësisht modelin e tyre të flokëve dhe t’i shtojnë një ngjyrë të re jetës së tyre.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb