Reperi i njohur, Noizy ka vendosur ta pranojë publikisht lidhjen e tij me vajzën që i ka rrëmbyer zemrën. Ajo quhet Naomi dhe para disa muajsh guxoi e para të publikonte foto me reperin, duke ngjallur mjaft dyshime, të cilave sot duket se Noizy iu ka vënë kapak.
noizy-1

Noizy_dhe_Naomi_te_perqafuar1495557015

Noizy
Ata të dy shfaqen krah njëri-tjetrit teksa presin në aeroport. Nuk dimë nëse janë nisur për ndonjë udhëtim romantic, por fotoja që hedhin në Instagram është e mbushur plot me zemra.

Kujtojmë se Naomi Lareine gjithashtu është edhe këngëtare, pjesë e labelit OTR.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: