Këngëtari i njohur i muzikës rep Noizy e ka kaluar famën e tij në një tjetër nivel. Përveç se nëpër intervista televizive në kanale të shumta, apo tepër i shpërndarë në rrjetet sociale, Rigels Rajku tani ndodhet edhe në faqet e librave shkollorë.


Vetë këngëtari Noizy ka publikuar një foto në Instastory ku shihet faqja e një libri shkollor. Në një nga ushtrimet ku duhen plotësuar vendet bosh, shkruhet edhe për reperin.


Noizy Ne Libra
Noizy Ne Libra

(e.f/BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb