Këshilltarët e Presidentit Ilir Meta kanë zgjedhur blucat me nënshkrimin ‘’Venecia’’ për të ironizuar mazhorancën për draft opinionin nga Komisioni për emërimet e gjyqtarëve në Gjykatën Kushtetese.

 

Drejtori i Kabinetit Arben Cici, zëdhënësi Tedi Blushi, Këshilltarja për Integrimin Evropian Ilda Zhulali, Këshilltari për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut Bledar Dervishaj si dhe Drejtoresha e Përgjithshme e Shërbimeve Juridike në Presidencë , Ketrin Treska janë fotografuar së bashku.

Bledar Dervishaj ka publikuar fotot dhe shkruan ”Qershori i dytë”.

 

STATUSI NGA BLEDAR DERVISHAJ

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb