Kënga ”Panorama” po bën hit jo vetëm në Shqipëri po në gjitha trojet shqiptare dhe në 2 javë nga lançimi ka arritur 13 milionë shikime.

Duket se Xhensila fill pas këtij klipi kushtëzuar dhe nga moshapja e lokaleve të natës, ndalimi i koncerteve apo grumbullimeve ka filluar pushimet.

Sot ajo ka pozuar në një krevat me një fustan të shkurtër të zi me pika të bardha dhe shkruan ”Panorama” duke nënkuptuar panoramën që ofron vetë ajo.

 

View this post on Instagram

 

P A N O R A M A?

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb