DURRËS

Një parashutist është shpëtuar nga pushuesit pasi ka rënë në det. Pas fluturimit, ai ka rënë në plazhin e Qerretit.

Pushuesit kanë vepruar menjëherë për mos e lënë të mbytet.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb