TIRANE

Këngëtarja Genta Ismajli po jeton historinë më të bukur të dashurisë me biznesmenin turk Hysen Usta. Ky i fundit ka treguar se është shumë romantik dhe këtë e ka zbuluar këngëtarja me anë të postimeve në rrjetet sociale.

Këtë herë ka qenë radha e këngëtares ta surprizojë, në ditën e lindjes. “Gëzuar ditëlindjen dashuria ime”, shkruan ajo krahas fotos ku shfaqet partneri i saj. Ajo që tërhoqi vëmendje janë edhe çantat “Louis Vuitton” që ndodhen mbi tavolinë, duke na çuar direkt te dhuratat luksoze që Genta mund t’i ketë bërë.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: