ITALI- Skuadra e Romës vijon të jetë në krizë rezultati në fillim të sezonit të ri në Seria A. Gjatë ditës së djeshme pësoi humbje në transfertë ndaj Bolognas në shifrat 2-0.

Pas përfundimit të sfidës, tifozët e zjarrtë të Romës kanë “ironizuar” në rrjetet sociale me foto dhe statuse. Ata akuzojnë për këtë dështim drejtorin sportiv, Mario Monchi, presidentin, James Pallotta, por trajnerin Eusebio Di Francesco.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb