Sërish protestë para Ministrisë së Arsimit, ku disa maturantë janë mbledhur aty për të kundërshtuar provimin e lëndëve me zgjedhje.

Përmes disa fotove të publikuara nga LSA, shihet se pranë Ministrisë janë mbledhur pak nxënës, të cilët kërkojnë ribërje të testit të lëndës me zgjedhje.

Kujtojmë se sot dolën edhe rezultatet e këtij provimi, ku nota mesatare 7.52.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb