TIRANE

Së fundmi, i shtruar nga spitali Blero zbuloi se kishte kaluar disa kohë më parë virusin Covid-19. Këngëtari shfaqej në postim në gjendje jo të mirë shëndetësore, megjithatë tashmë duket se çdo gjë ka kaluar dhe ai ka mposhtur çdo problem shëndetësor që ka pasur.

Në një postim të pak orëve më parë, Blero ka treguar se tashmë është shëndoshë e mirë dhe i ka kaluar të gjitha me sukses. Ai i ka falënderuar të gjithë për kujdesin dhe interesin e treguar.

“Faleminderit të gjithëve për kujdesin me gjithë ato mesazhe. Unë, fal Zotit jam shëndoshë e mirë dhe me sukses i kalova të gjitha. Menjëherë u ktheva në punë, mezi prej që ju ta shijoni projektin tim të radhës, që me aq shumë shpirt e kam punuar me të gjithë njerëzit e mi më të afërt”.”- shkruan Blero.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: