“Përgjithmonë”. Kështu Antonio Candreva, lojtar i Sampdorias dhe ish-i i Interit, njoftoi se është martuar me partneren e tij Allegra në Milano. Çifti ka dy djem, Raul dhe Romeo.

Në fund të asaj që duket si një ceremoni për disa miq të ngushtë, të dy kanë postuar foto në profilet e tyre.

Ajo zgjodhi një xhaketë të shkurtër ndërsa Candreva preferoi ngjyrën gri dhe  nuk mbeti pa u vënë re edhe makina e tij sportive, e kuqe e zjarrtë. Pas përfundimit të sezonit me Sampin në Genoa, koha është për pak përkushtim ndaj familjes së re.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Antonio Candreva (@antoniocandreva)

 

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb