ELBASAN

Tri automjete janë përfshirë në një aksident në aksin rrugor Librazhd-Elbasan. Aksidenti sipas burimeve nga vendngjarja ka ndodhur rreth orës -15.45 në Mirakë, ndërsa kjo shkaktoi trafik të rënduar.


Gazetari Fatmir Popja raporton se si pasojë e aksidentit të paktën katër persona kanë mbetur të plagosur. Në vendin e aksidentit kanë mbërritur dy autoambulanca të spitalit të Librazhdit, të cilat po transportojnë të plagosurit për në urgjencë për t’ju dhënë ndihmën e nevojshme mjekësore.


Elbasan
Elbasan

Nuk janë të qarta rrethanat dhe shkaqet e këtij aksidenti ,ndërsa policia ndodhet në vendngjarje.


(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: