TIRANE

Në këtë ditë madhështore, me shpresën për paqe dhe harmoni të gjithë kanë gjetur kohën e duhur për të uruar njëri-tjetrin.

Edhe personazhe të njohur të ‘shoWbizi-it’ shqiptar kanë zgjedhur që me postimet e ndryshme në rrjetet sociale të urojnë ndjekësit dhe miqtë e tyre për festën e Kurban Bajramit.

Emrat e ndryshëm si Leonora Jakupi, Aurela Gaçe, Manjola Nallbani, Mozzik, Era Rusi, Lorik Cana, Dafina Zeqiri, Sabri Fejzullahu etj kanë publikuar urimet e tyre në këtë ditë të veçantë për të gjithë besimtarët myslimanë.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb