Wanda Nara dhe Mauro Icardi shijojnë pushimet e tyre në një vend fantastik si Afrika. Plazhe të bukura, shëtitje romantike dhe sigurisht shumë foto të nxehta për të postuar në rrjetet sociale. Fotoja e fundit që dominon profilin e  Naras në Instagram tregon më së miri se ajo është në formë.

“E dashuruar me këtë vend” – shkruan partnerja e futbollistit të PSG, në përshkrim. Ky publikim numëron jo pak por mbi 200 mijë like nga fansat, ndërsa 1718 persona kanë preferuar të komentojnë.

Zgjedhja e një destinacioni si Afrika ka bërë që çifti mos të pendohen për zgjedhjen e bërë. Pas krizës që kaluan dhe muajve të vështirë, disa javë të këndshme në tokën afrikane nuk i bëjnë dëm askujt.

 

De
De

Numri i postimeve në rrjetet sociale si nga ylli i parisienëve apo edhe nga Nara kanë qenë të shumta. Me siguri këto ditë do të mbahen mend gjatë nga dyshja…Apo Jo?!

Ft
Ft

(BalkanWeb)

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb