Lei Kraja po shijon pushimet verore, ndërsa është aktive edhe në rrjetet sociale me postime të shumta.

Moderatorja sportive së fundmi ka ndarë për fansat në “Instagram” disa foto nga bregdeti.

Lei shfaqet duke “sfiduar” dallgët dhe duket në një formë të shkëlqyer.PanoramaSport

Ass
Ass
Aaa
Aaa

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: