GJERMANI

Kryeministri Edi Rama po shfrytëzon Konferencën e Sigurisë në Mynih për të siguruar sa më shumë mbështetje për Konferencën e Donatorëve më 17 shkurt në Bruksel.

Pas homologëve të Kuvajtit dhe të Kanadasë, Rama ka takuar edhe kryeministrin gjeorgjian Giorgi Gakharia.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb