Presidenti Ilir Meta me anë të një statusi në “Facebook” ka shpërndarë një foto në takim me eurodeputeten Doris Pack.

Meta shprehet se Pack është një mbështetëse e flaktë e Shqipërisë e ndershme dhe me integritet, siç duam t’i shohim të gjithë përfaqësuesit europianë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Postimi i Ilir Metës:

Kënaqësi të takohesha sot me Doris Pack, një mbështetëse e flaktë e Shqipërisë, e ndershme dhe me integritet, siç duam t’i shohim të gjithë përfaqësuesit europianë. ??????

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb