Një ditë e gjitha në natyrë për Kate Middleton dhe princin William. Çifti ka vizituar fermën Manor Farm në Durham, në veri-lindje të Mbretërisë së Bashkuar, duke bërë xhiro me traktor dhe duke përkëdhelur delet.
Dukët e Cambridge janë shfaqur të qeshur dhe janë përfshirë plotësisht në jetën e fshatit, duke lënë pas krahëve për disa orë problemet e Buckingham Palace. Kate dhe William janë shfaqur me një look casual, dukesha dukej e mrekullueshme veshur me xhinse, çizme dhe një bluzë, edhe pse të gjitha të ricikluara.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Kate dhe William po festojnë 10 vjetorin e martesës dhe nuk kanë qenë ndonjëherë kaq popullorë se tani. Sipas një sondazhi të fundit të YouGov, ata janë në vend të dytë të klasifikimit, si pjesëtarët e familjes mbretërore më të dashur për publikun, duke qëndruar pas Mbretëreshën Elisabetta, që kryeson listën.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb