TIRANA

Teksa në Kuvend votohej për një çështje të rëndësishme si shkarkimi i Presidenti të Republikës, deputetët duket se e kanë pritur me sportivitet.

Shihet se deputetët e mazhorancës së bashku me ata të opozitës në parlament nuk kanë ngurruar të shkëmbejnë batuta, buzëqeshje ndërkohë shihet se Taulant Balla është përshëndetur me Spartak Brahon dhe Paulin Stërkajn edhe fizikisht.

Nga ana tjetër deputeti i opozitës parlamentare, Halit Valteri si për ‘ironi’ ka përshëndetur me dy gishtat lart.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb