Një mjet ka marrë flakë në ecje në aksin nacional Pogradec-Tirane në afërsi të Qafë Thanës. Mësohet se mjeti “BMW X5”, ka pësuar defekt teknik e për pasojë ka marrë flakë në ecje.

Fatmirësisht drejtuesi i mjetit ka mundur të dalë në kohë nga mjeti ndërsa ky i fundit është djegur në masën 70%. Zjarrfikëset kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve por pamjet tregojnë së dëmet materiale janë të shumta.

  • foto galeri
  • foto galeri

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb