GOLEM

Shqipëria gjendet prej 52 ditësh në karantinë dhe qytetarët duke se tashmë janë stresuar nga izolimi.

E diela e parë e majit, fatmirësisht me diell dhe e ngrohtë i ka gjetur disa prej tyre në një plazh të Golemit në Kavajës siç duket dhe nga fotot e LSA.

Duket se pavarësisht karantinës qytetarët nuk do e lenë plazhin pas dore si një nga shpëtimet e kësaj situate të vështirë me koronavirusin rrotull dhe me karantinën e cila po streson njerëzit.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb