Teksa kryeministri Edi Rama ndodhet në Bruksel ku po merr pjesë në samitin e BE-së, ministrat e tij ndodhet në seancën plenare.

LSA sjell disa momente pikante nga salla, ku për pak çaste ministrat shfaqen të shpenguar, teksa bisedojnë me njëri-tjetrin. Mes këtyre momenteve pikante është dhe ai ku shfaqet ministrja Spiropali duke biseduar me Evis Kushin.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Çfarë po flet me aq pasion Kushi?!

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb