TURQI

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Turqi ku ka zhvilluar një takim me Presidentin Recep Tayyip Erdogan. Rama ka qenë i ftuar në rezidencën verore të Erdogan në Marmaris dhe foton nga dreka e ka publikuar vetë në Instagram me një shënim.

“Në mikpritjen e Presidentit Erdogan në rezidencën e tij verore në Marmaris?”, shkruan Rama teksa shfaqet në tryezë me kurriz me Erdogan dhe një person të tretë në një zonë të mbushur me pemë e gjelbërim.

  • foto galeri
  • foto galeri

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb