Kryeministri Edi Rama gjatë ditës së sotme ka patur një takim me presidentin e  Kosovës, Hashim Thaçin. Lajmi është konfirmuar nga vetë shefi i qeverisë, i cili ka shpërndarë foton në “Instagram”.

Të dy politikanët janë shfaqur duke konsumuar kafe në një bar, ndërsa në foto duket qartë kujdesi dhe përqendrimi që tregon kryeministri Rama ndaj presidentit ThaçI . Nuk dihen detaje se çfarë është diskutuar mes tyre.

Thaci Rama
(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: