Kryeministri Edi Rama ka uruar Ditën e Çlirimit të Kosovës me një foto domethënëse të 21 viteve më parë.

Rama shkruan se 21 vite ikën shumë shpejt por kjo ditë e bekuar nuk do të ikë prej kujtesës kombëtare shqiptare.

 

STATUSI NGA EDI RAMA

21 VJET QË IKËN SHUMË SHPEJT NGA NJË DITË E BEKUAR QË KURRË NUK DO TË IKË PREJ KUJTESËS SONË KOMBËTARE ??

KOSO❤️AeLIRË

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb