TIRANË

Nisin problemet e para nga reshjet në Tiranë. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” se kati i parë i një pallati në zonën e Unazës së Re është përmbytur për shkak të reshjeve të rëna sot në mbrëmje.

Për shkak se kati i parë i objektit është mbushur me ujë është kërkuar ndërhyrja e zjarrfikëses, e cila po punon për nxjerrën e ujit.

Gazetarja Bezat raportoi se probleme nga reshjet e shiut ka edhe në zona të tjera të njësisë 12 por janë të menaxhueshme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb