Rezarta Shkurta është një këngëtare dhe biznesmene shumë e suksesshme. Ajo përflitet shpesh nëpër media për jetën e saj private dhe marrëdhënien që ka me bashkëshortin Ermal Hoxha.

Rezarta është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku shpesh herë ndan me ndjekësit e saj momente nga përditshmëria.

Së fundmi këngëtarja ka postuar një foto me Ermalin, i cili shihet duke e puthur në qafë, ndërkohë që ajo bën selfie.

“Por fillimisht më lër të bëjë një selfie”, shkruan Rezarta krahas fotos ku të dy shihen në momente intime.

Screenshot 8 1
Screenshot 8 1
640 0 5f749ac8a57f8
640 0 5f749ac8a57f8

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb