Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, njihet jo vetëm për zërin e mrekullueshëm, por edhe për fizikun e saj që është gjithmonë në super formë.

E nuk janë të rralla foto që këngëtarja poston për të treguar hiret e saj, e të njëjtën gjë ka bërë edhe në postimin e fundit në Instagram.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Këngëtarja ka pozuar nudo në plazh, ndërsa mbulon gjoksin me duar, foto e cila ka marrë shumë pëlqime, por ajo që ka tërhequr më së shumti vëmendjen ka qenë komenti në shqip i mamasë së saj, Vera Ora.

‘S’ka mo deti”, i shkruan ajo të bijës, duke i dhënë “ultimatumin” pas këtyre imazheve tepër provokuese.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: