Këngëtarja shqiptare me fame botërore Rita Ora përveç suksesit të saj në muzikë shquhet për stilin dhe esktravagancën e saj, duke provokuar shpesh herë fansat në rrjetet sociale.

Këtë herë Ora ka publikuar në rrjetin social Instagram një foto ku shfaqet nudo, teksa mbulon gjoksin vetëm me dy gishta.
“My @clashmagazine cover is here!! The Rise of the Phoenix ☄”shkruan Rita bashkangjitur fotos.

Kjo foto ku këngëtarja shfaqet ashtu si nëna e ka bërë është pjesë e kopertinës së revistës Clach.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb