Në formë të shkëlqyer dhe me një fizik të admirueshëm Rita Rusic ka treguar edhe një herë me kostum banjoje që pavarësisht moshës mbetet një femër për tu pasur zili.

Sipërmarrësja 58 vjeçare dhuron disa foto në Instagram, duke nxjerrë në pah dekoletenë dhe të pasmet, tekka freskohet në ujërat e kristalta.

Përpara pasqyrës Rucic ngacmon fantazinë e fansave me poza seksi dhe provokuese. Shihni galerinë.
(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: