Verën e shkuar lidhja e tij me Xhesika Prendi mori gjithë vëmendjen. Por ishte vetë modelja ajo që deklaroi se tashmë i kishte dhënë fund marrëdhënies me Robert Berishën. Ish-bashkëshorti i Nora Istrefit mesa duket ende nuk e ka harruar.

  • foto galeri
  • foto galeri

Ashtu si shihet edhe nga fotot, dyshja vijon të jenë bashkë dhe tashmë nuk fshihen më nga sytë e kureshtarëve. Të dy ata kanë qenë në Shqipëri, ku duket se këtë verë kanë pushuar si një çift i konsoliduar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb