TIRANE

Në ditën ndërkombëtare  të vajzave edhe këngëtari i njohur Robert Berisha ka zgjedhur t’i bëjë një dedikim vogëlushes së tij Renee, ashtu si shumë personazhe.

“Ti je dielli, hëna ime dhe gjithë yjet. Ti i jep kuptim jetës sime. Gëzuar ditën e bijave”, shkruan Roberti. Nora nuk ka mundur dot t’i rezistojë fotos dhe dedikimit.

“Reneeja ime e bukur”, shkruan ajo. Edhe pse është vënë re gjithmonë raporti perfekt pas ndarjes i Norës dhe Robertit, kjo foto tregon edhe një herë se sa mirë shkon dyshja e njohur dhe kur bëhet fjalë për Renee, asgjë tjetër nuk ka rëndësi.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: