Pas finales së madhe të “Conference League” mes Romës dhe Feyenoord, ku ekipi i Romës u shpall kampion, mëngjesin e sotëm në kryeqytet kampionët janë të tjerë.

Janë ata, punonjësit e terrenit të Bashkisë Tiranë, që kthyen qytetin në normalitet duke pastruar ccdo cep brenda pak orësh, me gjithë fluksin historik të konsumit.

Sot në mëngjes Tirana është xixë dhe gati për të vijuar normalitetin!

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb