Era Istrefi, këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova, ka publikuar sot këngën zyrtare të Botërorit ne bashkëpunim me Will Smith dhe Nicky Jam.

Menjëherë kënga është shpërndarë nga shumë personazhe të famshëm, mes tyre edhe Ronaldinho, fituesi i Botërorit me Brazilin në 2002.

Në postimin e ish-futbollistit në ‘instagram’ mbi të tjera ka komentuar edhe vetë këngëtarja, e cila ka përdorur ikonat për të bërë 3 zemra.

33379066_10204431121694777_1001934197058699264_n

(e.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb