Një situatë kaotike u regjistrua te sektori i tifozëve të Tiranës teksa po luhej sfida mes Dudelanzhd dhe bardhebluve të Orges Shehit.

 

“Panorama Sport” ka arritur të mësojë se disa tifozë u përleshën me njëri-tjetrën, ndërkohë që është dashur ndërhyrja e stjuartëve dhe policisë vendase, duke i nxjerrë jashtë problematikët.

Tifozet E Tiranes Logo
Tifozet E Tiranes Logo

Situata u qetësua disi pas ndërhyrjes së forcave të rendit që vendosë qetësinë në sektorin ku qëndrojnë të vendosur tifozët bardheblu. Panorama Sport

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: