Një autobot në i cili do të mbushte me gaz një pikë karburanti ka pësuar rrjedhje gazi.

Ngjarja ka ndodhur në Kombinat në kryeqytet, në një pikë e cila përdoret nga qytetarët edhe për të mbushur bombolat e gazit.

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se nuk ka të lënduar . Gjithashtu mësohet se forcat zjarrfikëse kanë ndërhyrë dhe kanë vënë në kontroll flakët.

Zjarr

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb