Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka uruar Vitin e Ri për mes një fotoje me djalin e tij të vogël Golikun që ka lindur në prill të këtij viti.

“GEZUAR 2020?? Vit i mbarë për të gjithë ?? #2020 #gezuar #happynewyear”, është urimi i ish-ministrit që shfaqet në foto i rrethuar nga dy qen, i veshur me një kostum sportiv e çorape festive, ndërsa djali i tij i veshur me të kuqe.

Tahiri Fb
Tahiri Fb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: