Sali Berisha, ish- Presidenti, ish-kryeministri dhe ish-kreu i PD mbush sot 76 vjeç. Një nga figurat më me peshë dhe me histori në politikën post-komuniste në Shqipëri sot feston ditëlindjen dhe për të falënderuar mbështësit dhe simpatizantët ka postuar edhe shkrim me një foto me bashkëshorten e tij.

Berisha shkruan se ka një mirënjohje të pakufishme për ata që e kanë mbështetur dhe që kanë qenë eleksiri i udhëtimit të tij jashtë imagjinate prej 76 vitesh.

 

STATUSI NGA SALI BERISHA

Miq, sot 76 vjeç!

Mirenjohje te pakufishme Zotit, familjes dhe te gjithe atyre qe me dashurine, miqesine, besimin dhe mbeshtetjen kane qene dhe jane eleksiri i udhetimit tim jashte imagjinate 76 vjeçar. Zoti ju bekofte! sb


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb