Shën Valentini ka ardhur ndryshe këtë vit në kryeqytet dhe gjithë Shqipërinë. Tirana është veshur nga petku i bardhë i dëborës, teksa ngjyrat e kuqe të zbukurimeve e shoqërojnë.

Kjo e ka bërë edhe më romantike atmosferën në Tiranë ku ata që e festojnë, kryesisht të rinj nuk kanë hezituar të dalin nga banesa për të shijuar atmosferën.

Pavarësisht se ky konsiderohet një mot ekstrem i cili pritet të vijojë deri të premten, në kryeqytet është parë edhe në aspektin pozitiv.

Rrallë herë ndodh që në Tiranë të zbardhë bora apo pikërisht në ditën e Shën Valentinit të ketë temperatura kaq të ulëta.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb