Një makinë ka marrë flakë dhe është shkrumbuar këtë mbrëmje, në Fier. Policia njofton se mjeti tip “Mitsubishi” është në pronësi të shtetases V. N.

Informacion paraprak

Sot rreth orës 20:00, në fshatin Ferras, ka marë flakë mjeti tip “Mitsubishi” në pronësi të shtetases V. N.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në kroskot të automjetit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të rënies së zjarrit.

9e702f32 5295 49e7 B07a 0812e67982de
9e702f32 5295 49e7 B07a 0812e67982de

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: