Një fuoristradë tip “Mercedes-Benz” ka marrë flakë në ecje në autostradën Fushë-Krujë-Milot në afërsi të Thumanës.

Gazetari Juli Shota raporton për BalkanWeb se Fuoristrada është djegur tërësisht, por fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

Shkak i flakëve dyshohet të jetë një defekt elektrik i mjetit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: